Vzdálený dohled

Chytrou výbavu již máte ve skleníku a poprvé ji zapojíte do zásuvky. Za několik okamžiků se objeví nová Wi-Fi, pomocí které se dostanete do webové aplikace Chytrého skleníku. Nastavíte si zde ideální podmínky pro vaše rostliny a Chytrý skleník se o zbytek postará. Pokud jej navíc připojíte k domácí Wi-Fi, můžete na svou úrodu dohlížet odkudkoli na světě pomocí tohoto tlačítka.

Přehledová obrazovka

Po přihlášení do webové aplikace se dostáváte na přehledovou obrazovku Chytrého skleníku. Informace o aktuálním stavu vašeho skleníku zde máte jako na dlani. 

Historie měření

V záložce “Historie” lze dohledat veškeré naměřené hodnoty za poslední měsíc. Pokud vaše rostliny něco trápí, zde během několika kliknutí najdete příčinu. Naměřená data si můžete stáhnout ve formátu CSV.

Provozní náklady

Velice praktická je tabulka shrnující celkovou provozní dobu spotřebičů za vybraný časový úsek. Náklady na provoz Chytrého skleníku máte díky ní vždy pod kontrolou.

Volba podmínek

V záložce “Řízení” si vybíráte, jaké podmínky chcete v Chytrém skleníku udržovat. Pokud patříte mezi začátečníky, můžete začít s nastavením z výroby. Při celoročním pěstování je třeba respektovat zákony přírody, proto si vybíráte mezi letním a zimním režimem.

Kamera

Je ve skleníku všechno v pořádku? Čekají na vás čerstvá rajčátka? Nechodí vám na úrodu škůdci? Odpovědi na tyto otázky najdete v záložce “Kamera”. Úchvatná časosběrná videa vám navíc napoví, kterým rostlinkám se daří, a které potřebují s něčím pomoci.

Rozpoznávání nemocí

Ideální podmínky v Chytrém skleníku chrání vaši úrodu před výskytem nemocí. A když se přece jenom nějaká nemoc vyskytne, pomůže vám ji Chytrý skleník rozpoznat, abyste věděli, jakým způsobem zasáhnout. Stačí nahrát detailní fotografii zasažené části rostliny a během několika vteřin máte výsledek.