Vypěstujte si čerstvou domácí zeleninu mezi paneláky.

Co je Komunitní skleník?

Komunitní skleník je veřejně dostupný skleník, kde si lidé z měst mohou vypěstovat zdravou a lokální zeleninu. Pěstovat klasicky v půdě i moderně hydroponicky přitom může jednotlivec, pár nebo celá rodina.

V čem je unikátní?

Chytrá výbava ve skleníku zajišťuje optimální podmínky po celý rok úplně sama. Do skleníku tedy nemusíte docházet pravidelně, překážkou není ani dvoutýdenní dovolená. Svou úrodu můžete navíc zkontrolovat i z pohodlí domova díky webové aplikaci.

Co si mohu vypěstovat?

Výběr plodin je čistě na vás. V půdě se daří rajčatům, okurkám a paprikám, v hydroponii salátům, ředkvičkám, kedlubnám, bylinkám nebo třeba jahodám. Záleží i na aktuálním ročním období.

Jak získám pronájem?

Napište nám, o jaký balíček máte zájem, a my prověříme jeho dostupnost. Následně vás skleníkem provedeme a vysvětlíme vše podstatné.

Jaký je dopad na životní prostředí?

Komunitní skleník funguje v maximálním souladu s přírodou. Teplo slunečních paprsků jej ohřívá během chladných nocí, zalévá se téměř výhradně dešťovou vodou a bioodpad mění na úrodné hnojivo.

Balíček Single

Porce zdraví pro jednoho.

299 CZK / měsíc

Balíček Couple

Ideální volba pro pár.

499 CZK / měsíc

Balíček Family

Domácí zelenina pro celou rodinu.

799 CZK / měsíc

Vyměňte nákupní košík za hydroponický.

Co je Chytré tržiště?

Jedná se o vyhrazenou část skleníku, kam si může opravdu kdokoliv přijít pro čerstvou zeleninu. Pronájem zde není potřeba.

Jak probíhá nákup?

Stačí si pouze vybrat rostlinku, zaplatit za ni jednoduše pomocí QR platby a odnést si ji i s hydroponickým košíčkem domů.

Jak dlouho zůstane zelenina čerstvá?

Když dáte doma košíček do vody, rostlinka vám poroste klidně i dalších několik týdnů, můžete tedy konzumovat jen několik vteřin od sklizně.
Název Cena včetně DPH
Rostlina 30 CZK
Sazenice 15 CZK
Bedýnka 340 CZK
Chytré tržiště se nachází v zadní části areálu Lipka – Rozmarýnek a je pro vás otevřeno každý všední den od 8:00 do 17:00 hodin mimo prázdniny nebo svátky. Prodejní kapacita Chytrého tržiště je omezená. Abyste se domů nevrátili s prázdnou, doporučujeme ověřit si dostupnost plodin před samotnou návštěvou pomocí kontaktního formuláře nebo zde.

Co o nás říkají zákazníci?

Pojďte pěstovat s námi.