Sensorie s.r.o. slaví druhé narozeniny

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Rok 2020 výrazným způsobem ovlivnil budoucnost mnoha lidí po celém světě. Začátek tohoto roku si většina z nás spojuje s obavami o svoje zdraví, rodinu a přátele. Lidé po celém světě ale ukázali svou nezlomnou vůli k životu, a postupem času se nám podařilo celosvětovou krizi překonat a vrátit se zpátky do období před jejím vypuknutím.

Když se za tímto obdobím ohlédnu zpátky, najdu kromě toho zlého i mnoho pěkných vzpomínek. Bylo jaro, nádherné počasí, a každý den jsem měl tu čest probouzet se u svých blízkých a jenom několik kroků od prvního Chytrého skleníku, který jsme několik měsíců zpátky postavili. Celý svět se zastavil, a najednou jsme měli čas přemýšlet. Přemýšlet o tom, jací jsme zranitelní, a jak je důležité přemýšlet o otázkách soběstačnosti a zdravém životním stylu.

Pracovní schůzky se přesunuly do virtuálního prostoru a já mohl den za dnem trávit čas ve skleníku. Sledoval jsem, co se ve skleníku děje, navrhoval vylepšení a zkoušel, zda fungují. Kromě pokroku ve vývoji jsem trávil čas na čerstvém vzduchu, s čistou hlavou a v bezpečí. V následujících měsících se situace uklidnila a v průběhu léta nás čekalo mnoho obchodních schůzek, při kterých jsme zavítali snad do každého koutu naší krásné vlasti. Sebrali jsme veškerou odvahu, a i přes veškeré pochybnosti jsme věřili, že děláme správné rozhodnutí.

Bylo 13. srpna 2020 a s mým tehdejším kolegou nás během následujících hodin čekalo důležité životní rozhodnutí. Bylo několik minut před 15. hodinou, a my jsme vstoupili do úhledné zahrady s kavárnou v samotném srdci Havlíčkova Brodu. Pokračovali jsme k nenápadnému schodišti vedoucímu do notářské kanceláře. O půl hodiny později jsme odcházeli, ale náš život byl od té chvíle navždy jiný. Podpisem společenské smlouvy bylo ten den stvrzeno založení společnosti Sensorie s.r.o.

V kavárně v samotném srdci Havlíčkova Brodu jsme podpisem stvrdili založení společnosti Sensorie s.r.o.

Je důležité nebát se učinit odvážné rozhodnutí a vystoupit ze své komfortní zóny směrem do neznáma. Ať už jde o osobní záležitosti, pracovní život nebo něco úplně jiného, důvěřujte svojí intuici a dopřejte jí svobodu. Jsem hrdý na to, že každým dnem podporujeme širokou veřejnost v jejich zdraví a potravinové nezávislosti. Nebojte se učinit odvážné rozhodnutí a přidejte se k nám i Vy.

Nebojte se udělat odvážné rozhodnutí a přidejte se k nám i Vy.