Chytré technologie vyrábíme v Česku

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Kvalita výrobků je jednou z nejdůležitějších hodnot naší společnosti. S našimi zákazníky udržujeme mnohdy úzký kontakt, zajímáme se o jejich osobní zkušenosti a inspirujeme se jimi při zlepšování našich služeb. Bez spolehlivé a bezchybné výroby ale spokojeného zákazníka získat nelze. Pojďme si proto společně přiblížit, jak Chytré skleníky přicházejí na svět.

Výroba chytrého vybavení představuje výzvu, a to nejen kvůli náročnému pracovnímu prostředí. U nového produktu je vždy riziko výskytu nedostatků, které se na prototypu nepodařilo odhalit. Tomu jsme se ale v našem případě chtěli za každou cenu vyhnout. Jak jsme toho docílili?

Nyní už to bude téměř dva roky od doby, kdy jsme navázali spolupráci s důležitým technologickým partnerem. Společnost Protronix se zabývá vývojem a výrobou elektroniky na zakázku. Jejich bohaté zkušenosti nám pomohly přetvořit prototyp vyráběný v garáži na kvalitní český výrobek opatřený certifikátem.

Vzájemná spolupráce ale certifikací neskončila. Tato společnost se sídlem nedaleko centra Chrudimi pro nás zajišťuje kompletní výrobu, kontrolu kvality a expedici až do Vašich rukou. Vážíme si veškeré dosavadní pomoci a věříme, že společně stojíme teprve na začátku dlouhé cesty.

Výroba Chytrého skleníku sídlí v Česku.