Jarní slavnost v Otevřené zahradě

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Otevřená zahrada. Myslím, že nejen pro nás v Sensorii je to brněnská oáza klidu a pohody. Moc rádi tam chodíme načerpat novou energii, nechat myšlenky jen tak volně plynout, nadechnout se. Posedět, dát si něco dobrého k pití či jídlu. A nakonec vlastně i pracovat. S úsměvem na rtech, s láskou v srdci, s úžasnými lidmi. 🙂

Věřím, že mnozí z vás Otevřenou zahradu v Brně znají, a navštěvují ji stejně tak rádi jako my. Ať už kvůli odpočinku, práci nebo vzdělání. Každopádně, ať už jste tuto oázu klidu navštívili či ne, holky z Otevřené zahrady pro nás všechny připravily Jarní slavnost.

Jarní slavnost se bude konat 1. května v areálu Otevřené zahrady v Brně. Brány Otevřené zahrady jsou otevřeny v čase 10:00-16:00 hodin. Vstupenky jsou k zakoupení pouze na místě.

Pro všechny návštěvníky je připravený bohatý program, a pevně věřím, že na své si přijde opravdu každý – batole, rodiče, zamilované páry i jednotlivci. Více informací a detailní program si můžete přečíst v článku na webových stránkách Otevřené zahrady https://www.otevrenazahrada.cz/akce-a-kurzy/Akce-a-slavnosti/Jarni-slavnost-v-Otevrene-zahrade.

My ze Sensorie se na Jarní slavnost moc těšíme, rádi se s vámi setkáme, a popovídáme si nejen o Chytrém skleníku.

Tak třikrát hurá, jaro je definitivně tu! 🙂

Oslava jara je tady. 🙂