Podpořme Otevřenou zahradu

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Dnešní doba je velmi uspěchaná. Kolikrát se vám už stalo, že jste se ráno probudili, a než jste se nadáli, byl večer, a vy jste šli zase spát. Denně děláme a stíháme tolik věcí, marně však hledáme čas na odpočinek. Možná je to i místem, kde se pohybujeme. Hluk z rušných ulic, auta. Občas jen ztěží hledáme naši oázu klidu, místo, kde si můžeme nerušeně sednout, nadechnout se čerstvého vzduchu, a prostě vypnout. Jedno takové krásné místo je přímo v centru Brna.

Otevřená zahrada je místem, kde si každý přijde na své. Pro děti jsou tu připravené tématické hry, které je zábavno-poučnou formou provedou celou zahradou. Maminky jistě ocení bistro, kde si mohou dát nejen šálek lahodné kávy, a na chvíli se zastavit. A nejen pro milovníky chytrých technologií, ale pro každého nadšence inovativních řešení jsou k dispozici i komentované prohlídky s průvodcem. Během této prohlídky se dozvíte informace nejen o solárních panelech, vzduchotechnice, a dalších nejmodernějších vymoženostech, ale navštívíte i náš Chytrý skleník.

Již od roku 2013 Otevřená zahrada poskytuje útočiště nejen rodinám, ale i jednotlivcům a školám. Vše dělají s úsměvem na tváři a se srdcem na dlani. My v Sensorii si práce lidí v Otevřené zahradě moc ceníme, a vidíme v ní velký smysl. Velice se nám libí i samotný fakt, že vstupné do této oázy klidu je dobrovolné. Je nám ale jasné, že chod tak krásného prostředí něco stojí, a rozhodli jsme se zahradu podpořit.

S péčí o zahradu může pomoci každý z nás. Stačí, když si na webových stránkách Otevřené zahrady rozkliknete kolonku Pomozte nám s péčí o zahradu, a sami si zvolíte, jakým způsobem, a jakou částkou zahradu podpoříte. Přispět můžete i pomocí DMS.

https://www.otevrenazahrada.cz/Podporte-nas

Podpořit Otevřenou zahradu může každý z nás.

Jsme moc rádi, že v dnešní rychlé době se ještě najdou i místa, kde se zastaví čas, a člověk může být na chvíli jen sám se sebou, spojený s přírodou. 

Pomáhejte, má to smysl. 🙂