Připravujeme novinku: Chytrá lodžie

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Mezi námi je již mnoho nadšených pěstitelů a zahrádkářů, kteří zásluhou Chytrého skleníku mají čerstvou zeleninu téměř po celý rok. Je vás ale spousta i takových, kteří zkrátka nemají tu možnost si Chytrý skleník i přes velký chtíč pořídit. Důvod je jednoduchý a prostý, nemají zkrátka skleník.

Sama to znám, jelikož bydlím v bytě, a nemám možnost si skleník kde umístit. Samozřejmě, že města nabízejí i možnost pronajímat si zahrádku na svých okrajích, ale ne pro každého je tato možnost zrovna řešení. Ať už je to výškou pronájmu zahrádky či nevlastněním auta, ne každému se tento nápad líbí. A nikdo zrovna nestojí o to vozit čerstvá rajčátka ze skleníku městskou hromadnou dopravou.

Sedli jsme si tedy a popřemýšleli o tom, co udělat pro zákazníky, kteří by Chytrý skleník i přes život v bytě chtěli, a na jedno řešení jsme přišli.

Velká část bytů nabízí i lodžii. Ať už se jedná o velký prostor, či o malý zasklený balkónek, funguje lodžie na principu skleníku, a je vhodná i pro naše chytré vybavení. Nápad, díky kterému může pěstovat chytře opravdu téměř každý, je na světě. Realizace je snadná, obnáší pouze rozmístění obvyklých komponent. Rozdíl je pouze v tom, že si díky Chytré lodžii vybudujete svoji osobní oázu u sebe na balkóně. A navíc si pochutnáte na čerstvé zelenině.

Svoji oázu klidu si můžete vytvořit i u vás doma

Ráda bych ještě dodala, že nápad je v procesu realizace, a potřebujeme nejdříve získat první ohlasy. S tím se nabízí i má otázka, zda by se mezi vámi našel nadšený pěstitel s lodžií, který by s námi chtěl stát u tohoto převratného zrodu? Pokud ano, napište, rádi se ozveme s konkrétní nabídkou.

Budeme se těšit.