Sezóna začíná, komentované prohlídky jsou zpět

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Jaro je tu. Konečně. Milujeme toto roční období, kdy se vše kolem probouzí k životu. Kdy vás ráno vzbudí zpět ptáčků za okny. Období, kdy se suché listí na zemi promění v zelený trávník posetý stovkami drobných malebných květinek. Je to pastva jak pro oči, tak i pro duši.

Příroda se probouzí, ovšem v našem Chytrém skleníku si zelenina pěkně roste po celý rok. Možná se vám tomu nechce věřit. A tak víte co? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

Mnozí z vás už ví, že naše chytré vybavení si můžete přijít prohlédnout do Otevřené zahrady v Brně. Otevřená zahrada je od dnešního dne po zimní pauze opět otevřena, a tak můžete přijít nabrat síly a energii do této oázy klidu. Při té příležitosti jsou vám samozřejmě otevřeny i dveře Chytrého skleníku.

Pokud by vám ale nestačilo jen tak se podívat, ale zajímá vás, jak to celé vlastně funguje, a jak je možné si i o Vánocích udělat rajčatový salát z čerstvě natrhaných rajčat ze skleníku, máme pro vás dobrou zprávu.

Ve spolupráci s Otevřenou zahradou jsme vám plně k dispozici během komentovaných prohlídek, na kterých se můžete doptat na vše, co vám není jasné.

A kdy se to vlastně tedy můžeme potkat?

4. 5. 2022

1. 6. 2022

3. 8. 2022

7. 9. 2022

5. 10. 2022

Sraz je vždy v Otevřené zahradě v Brně v 16:30 hodin. Tak na nic nečekejte, a vidíme se v brněnské oáze klidu.

Příroda se probouzí k životu.