Letní snění

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Léto je pro mnohé z nás obdobím, na které se během celého roku těší nejvíce. Sluníčko krásně hřeje, obloha je blankytně modrá, žáci a studenti nemusí do školy, a my, tvrdě pracující lidé, si užíváme dovolenou u bazénu či moře. Všude je slyšet smích a vidět radost. Je to tak, léto je v plném proudu. 🙂

Na létu se mi líbí ten klid a pohoda. Sice jsou vlaková nádraží přeplněná k prasknutí a fronty na zmrzlinu nekonečné. Ale, nikdo nikam nespěchá. Jakoby se najednou, alespoň na chvíli zastavil čas. Všichni jsme klidnější, vyrovnanější a usměvavější. Máme radost i z maličkostí, kterých si jinak, při vysokém pracovním nasazení, nedokážeme ani povšimnout. Je to čistá radost.

A taky vlastně vzrušení. Z toho, co nás čeká. Co zažijeme úžasného. Koho kde potkáme. Co ochutnáme za výborné nové jídlo. Spoustu z nás určitě prosedělo mnoho večerů u svých počítačů a plánovalo letní cestování. Tak kam to letos bude? Na hory či k moři? Oblečeme si tepláky a sportovní boty, a vylezeme na Sněžku, nebo si raději nazujeme žabky a oblékneme plavky, a půjdeme si zaplavat do moře? Plánování cest má své obrovské kouzlo. A taky spoustu otazníků. To vzrušení a radost je ale magická.

Výlet na Sněžku nám v Sensorii přinesl mnoho nových nápadů. 🙂

Jak už to tak ale v dnešní době zkrátka je, ne všichni si můžeme dovolit na dovolené opravdu vypnout jak psychicky, tak i svá mobilní zařízení. Je třeba být prostě alespoň trochu ve střehu, co kdyby bylo náhodou potřeba něco aktuálně řešit. Je to pochopitelné, tato doba si to prostě žádá.

Možná vás i trošku trápí fakt, že opustíte domov, a jako každý z nás chcete mít přehled o tom, že je doma vše v pořádku. Naštěstí se můžeme v podstatě odkudkoli připojit domů. Do domečku, do bytu, i do skleníku. 🙂 Jsme moc rádi, že se vzdáleně ze svých cest připojujete i k nám. A že těch zemí už je! No hele, dobrých 30. 🙂 A za to vám všem patří obrovský dík.

Pěstovat chytře na dálku můžete i vy. 🙂

Dost bylo napsaných řádků. Stejně si čtením tohoto článku třeba jen krátíte cestu na vaši vysněnou dovolenou. Tak mi dovolte vám popřát šťastnou cestu, dovolenou plnou úžasných nových zážitků, lásky a návrat ve zdraví. 🙂

Krásné léto vám z celého srdce přeje tým ze Sensorie. 🙂