Vylepšujeme modul s ventily

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Překrásné počasí posledních týdnů ukazuje na blížící se začátek sezóny. Spoustu z nás už zaselo semínka rostlinek a s napětím očekáváme, kdy uvidíme první zelené lístečky. Přípravy probíhají v plném proudu i u nás. Již od začátku roku zajišťujeme, abychom měli dostatek součástek pro výrobu chytrých komponent v průběhu tohoto bouřlivého období.

Před nedávnem jsme od dodavatele obdrželi zásilku komponent pro výrobu srdce zavlažovacího systému Chytrého skleníku. Modul s ventily slouží k ovládání dvou nezávislých okruhů kapkové závlahy. Hlídání správné vlhkosti půdy ale není jeho jediným úkolem. Regulace vodní mlhy zajišťuje ve spolupráci s ventilátorem a otevírači oken nezbytné ochlazení vzduchu a příjemné klima v horkých letních dnech.

V současnosti používáme pro jeho výrobu mosazné i pozinkované součástky. Velmi brzo ale přejdeme na celomosaznou variantu. Kromě skvostné estetické stránky nabídne i lepší odolnost v náročných podmínkách skleníku. Věříme, že společně vykročíme do nové sezony tou pravou nohou.

Součástky pro výrobu celomosazného modulu s ventily