Už i my připravujeme Brno

  • Autor příspěvku
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Dopad Chytrého skleníku na přírodu kolem nás bereme velice vážně. Sběrem dešťové vody ze střechy skleníku umíme pokrýt téměř celou jeho roční spotřebu. Přes den sbíráme energii ze slunečních paprsků a ohříváme s ní skleník během chladných nocí. Jeho uhlíkovou stopu dále snižujeme kompostováním místních zdrojů bioodpadu.

Myšlenka Chytrého skleníku se zrodila během jednoho letního dne v parku v srdci Brna. ❤️

Jak možná víte, myšlenka Chytrého skleníku se zrodila během jednoho letního dne v parku v srdci Brna. O rok později byla založena i naše společnost a od samého začátku sídlí v Brně. Jsme nesmírně hrdí na to, že i pro představitele jihomoravské metropole je životní prostředí jednou z priorit. V roce 2017 se Brno připojilo k Paktu starostů a primátorů a zavázalo se snížit emise skleníkových plynů nejméně o 40 %. Zároveň svou infrastrukturu aktivně připravuje na to, že jednou tu budeme mít méně vody a výrazně tepleji.

Dopad Chytrého skleníku na přírodu kolem nás bereme velice vážně. 🤗

Tohoto kroku si ceníme a podpisem memoranda #PřipravBrno jsme stvrdili svůj závazek v tom, že našemu rodnému městu pomůžeme výše uvedené cíle naplnit. Ve společenské odpovědnosti chceme jít ostatním firmám příkladem, a to nejen zásluhou našich produktů, ale i díky našim hodnotám.

Podpisem memoranda #PřipravBrno jsme stvrdili svůj závazek. 🥳